درباره ما

سایت جلوه ساز با تحقیقات و بررسی نیاز تدوینگران و هنرجویان علاقمند به ساخت جلوه های ویژه تاسیس گردیده و در تلاش است که با ارائه آموزش های کاربردی برای بازار کار در ورود علاقمندان حرفه ای به بازار کار و برطرف کردن نیاز تدوینگران به درخواست های رو به رشد بازار کار برای جلوه های ویژه یاری گر شما جلوه سازان عزیز در این مسیر زیبا باشد.

علی جعفری مدیر سایت و مدرس جلوه های ویژه هستم و از سال ۱۳۸۵ کمابیش به کار تدریس اشتغال دارم و اولین تدریس جلوه های ویژه را در همین سال ۱۳۸۵ در دانشگاه تربیت مدرس برای دانشجویان کارشناسی ارشد انیمیشن داشتم. که البته در کنار نرم افزار افتر افکت به نرم افزار تری دی مکس نیز مسلط هستم و از سال ۱۳۷۹ در زمینه انیمیشن و جلوه های ویژه در بزرگترین پروزه های کشور به لطف خدای متعال حضور موثر داشته ام و در سمت کارگردانی انیمیشن ۳ سریال انیمیشن برای صدا و سیما کارگردانی کرده ام. پس از اینکه به این مرحله رسیدم که در زمینه جلوه های ویژه در افتر افکت، خدا را شکر تحسین های بسیاری را دریافت کنم و پس از کش و قوس ها و تحقیق و کنکاش در زمینه آموزش آنلاین و اینکه به نتیجه برسم که آیا حقیقتاً عاشق آموزش جلوه های ویژه هستم یا خیر، وقتی به این نتیجه رسیدم که هم عاشقش هستم و هم میتوانم موثر باشم، بالاخره در ابتدای پاییز ۱۳۹۶ تصمیم به وارد شدن به حوزه آنلاین تدریس جلوه های ویژه گرفتم و هدفم آموزش کاربردی جلوه های ویژه برای مسلط شدن تدوینگران حرفه ای و همچنین افراد مبتدی برای ورود به بازار کار جلوه های ویژه از طریق نرم افزار افتر افکت است. تا ببینیم قسمت چه باشد و چه در نظر افتد.
در حال حاضر هم مدیر ویدیو مارکتینگ آشپزتی‌وی هستم.

به دنبال راه هایی برای کمک هرچه بیشتر و موثر تر به هنرجویان برای مسلط شدن به مبحث جلوه های ویژه هستم و از شما کاربر عزیز خواهشمندم اگر پیشنهاد سازنده و یا انتقادی از سیستم آموزشی ما دارید لطفاً از طریق بخش تماس با ما، آن را به بنده انتقال دهید تا اگر امکانش فراهم بود، حتماً مورد استفاده قرار بگیرد.

 

دانلود رایگان بسته ساخت لوگوی متحرک

فقط در 16 دقیقه یک فیلم مانند فیلم روبرو بسازید

مناسب برای ابتدا و انتهای فیلم‌های شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت و شرکت شما

poster
فیلم نمونه لوگوی متحرک
00:00
--
/
--
____________________________________________________________
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه جلوه ساز است - 1399